Akademia Ruchu "Rafik" - Gdańsk

Szkółka piłkarska

szkołka połkarska

Młodych adeptów piłki nożnej zapraszamy do szkółki piłkarskiej w Gdańsku. Uczymy techniki dzieci w wieku od 5 do 14 lat, a zajęcia, które organizujemy z myślą o nich obejmują naukę praktyczną oraz teoretyczną. Od września 2021 weszliśmy w struktury PZPN jako UKS Jantar Przymorze.

Dzięki temu młodzi piłkarze zdobywają wszechstronną wiedzę, którą mają szansę zaprezentować na boisku, podczas turniejów czy obozów. Na naszych spotkaniach, w ciągu długoletniej działalności byliśmy świadkami jak rodzą się nowe piłkarskie gwiazdy. Twoje dziecko może być jedną z nich, jeśli dołączy do szkółki!

fala

Szkółka piłkarska dla dzieci

Piłka nożna dla dzieci jako sport zespołowy pozwala poczuć ducha zdrowej rywalizacji i nauczyć się zasad gry fair play. To zajęcia ogólnorozwojowe, zachęcające do biegania, a także rozwijające umiejętność taktycznego myślenia i analizowania.

Miłośników piłki nożnej dla dzieci zapraszamy na zajęcia w ramach projektu sportowego „Jantar Przymorze”. Realizujemy program, który łączy elementy nauki przez zabawę, jest nie tylko źródłem satysfakcji, ale też radości i aktywnego rozwoju młodego człowieka. Rodzice, którzy chcą zaszczepić w swoich pociechach pasję, zamiłowanie do uprawiania sportu oraz zagospodarować im czas wolny po szkole mogą zapisać dzieci do naszej szkółki piłkarskiej w Gdańsku.

fala

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć, miejscem treningów oraz cennikiem szkółki piłkarskiej.

Zajęcia odbywają się na Przymorzu
🙂

fala

Harmonogram zajęć

Skrzaty I 5-6 lat
fala

Zapraszamy

do kontaktu

Żaki I 7 – 9 lat
fala

Zapraszamy

do kontaktu

Żaki II 7 – 9 lat
fala

Zapraszamy

do kontaktu

Orlik I 9 – 11 lat

fala

Zapraszamy

do kontaktu

Młodziki 11 – 15 lat 

fala

Zapraszamy

do kontaktu

fala

Materiały do pobrania

program

regulamin

karta uczestnika

fala

Zgłoszenie - szkółka piłkarska