Twoja pociecha lubi sport? A może dopiero chcesz ją zarazić swoją pasją? Prowadzimy w Gdańsku szkółkę pływania, do której uczęszczają dzieci na różnych stopniach zaawansowania. Szkółka pływania organizuje również zajęcia w wodzie z elementami gimnastyki korekcyjnej.

Nauka pływania dla dzieci

Pływanie to świetny trening rozwijający całe ciało. Dobrze wpływa na samopoczucie i zdrowie, buduje kondycję, wytrzymałość oraz hart ducha. Kurs pływania uczy, jak utrzymać się na wodzie i doskonali technikę. To cenna wiedza, która przydaje się przez całe życie i pozwala uniknąć przykrych niespodzianek w przyszłości. Nauka pływania dla dzieci pozytywnie wpływa na postawę. Ze względu na wszechstronne, pozytywne działanie kurs pływania to częste zalecenie lekarskie czy fizjoterapeutyczne.

Dlaczego warto chodzić na zajęcia w szkółce pływania?

Zajęcia w szkółce pływania to nie tylko przyjemność i szansa na poznanie nowych kolegów, ale przede wszystkim zdrowie. Młodzi ludzie potrzebują ruchu i sportu. Wierzmy, że nauka pływania może być nie tylko sposobem gimnastyki i formą zajęć pozalekcyjnych, lecz także pomysłem na życie. Korzystamy z metod nauczania przez zabawę. Zależy nam na tym, aby podopieczni szkółki pływania na zajęciach czuli się rozluźnieni i szczęśliwi.

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, harmonogramem oraz cennikiem kursu pływania.
ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ NA PRZYMORZU W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 76, JAGIELLOŃSKA 14

 

Poniedziałek 17:45

5-11 latki

zapisy zawieszone

Poniedziałek 18:30

7-15 latki

zapisy zawieszone

Środa 17:00

5-11 latki

zapisy zawieszone

Środa 17:45

5-11 latki

zapisy zawieszone

 

Czwartek 17:45

5-11 latki

zapisy zawieszone

Czwartek 18:30

7-15 latki

zapisy zawieszone

Sobota 11:45

5-6 i 7-15 latki

zapisy zawieszone

 

Materiały do pobrania:

Harmonogram

Program

Regulamin

Karta uczestnika zajęć

 

Zgłoszenie - Szkoła Pływania

Najczęściej zadawane pytania

 1. Dlaczego warto zapisać się na kurs pływania?

  Zapisując dziecko na naukę pływania we wczesnym okresie zapewniamy dziecku prawidłowy rozwój układu naczyniowo- oddechowego, wspomagamy prawidłowy rozwój układu kostno- mięśniowego, hartujemy organizm, zapewniamy dziecku aktywny wypoczynek. Jeżeli mamy dziecko w wieku nastoletnim, które nie umie pływać lub ma jakieś wady postawy wówczas zajęcia pływania są niezbędne.

 2. Od czego rozpoczyna się nauka pływania?

  Naukę pływania rozpoczynamy od ćwiczeń oswajających z wodą, od zabaw wypornościowych i tych w których dziecko nabywa odwagi przebywania w środowisku wodnym i uczenia się prawidłowych nawyków w wodzie.

 3. Jak zapisać dziecko do szkoły pływania?

  Jeżeli chcemy dziecko zapisać na zajęcia pływania należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na podstronie „szkoła pływania” lub telefonicznie.

 4. Na jakim basenie odbywa się nauka pływania?

  Zajęcia nauki pływania odbywają się na basenie przy Szkole Podstawowej nr 76 Jagiellońska 14, Gdańsk Przymorze.

 5. Ile trwają zajęcia?

  Zajęcia z nauki pływania i doskonalenia pływania odbywają się raz w tygodniu po 45min, obowiązuje rozliczenie semestralne.

 

Realizacja: MAXIGRAF