Twoja pociecha lubi sport? A może dopiero chcesz ją zarazić swoją pasją? Prowadzimy w Gdańsku szkółkę pływania, do której uczęszczają dzieci na różnych stopniach zaawansowania. Szkółka pływania organizuje również zajęcia w wodzie z elementami gimnastyki korekcyjnej.

Nauka pływania dla dzieci

Pływanie to świetny trening rozwijający całe ciało. Dobrze wpływa na samopoczucie i zdrowie, buduje kondycję, wytrzymałość oraz hart ducha. Kurs pływania uczy, jak utrzymać się na wodzie i doskonali technikę. To cenna wiedza, która przydaje się przez całe życie i pozwala uniknąć przykrych niespodzianek w przyszłości. Nauka pływania dla dzieci pozytywnie wpływa na postawę. Ze względu na wszechstronne, pozytywne działanie kurs pływania to częste zalecenie lekarskie czy fizjoterapeutyczne.

Dlaczego warto chodzić na zajęcia w szkółce pływania?

Zajęcia w szkółce pływania to nie tylko przyjemność i szansa na poznanie nowych kolegów, ale także zdrowie. Młodzi ludzie potrzebują ruchu i sportu. Dbamy jednak o to, aby nasza szkoła pływania dała im coś więcej – nowe znajomości i przyjaźnie, a także angażujące pasje. Wierzmy, że nauka pływania może być nie tylko sposobem gimnastyki i formą zajęć pozalekcyjnych, lecz także pomysłem na życie. Korzystamy z metod nauczania przez zabawę. Zależy nam na tym, aby podopieczni szkółki pływania na zajęciach czuli się rozluźnieni i szczęśliwi.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, harmonogramem oraz cennikiem kursu pływania.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ NA PRZYMORZU W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 76, JAGIELLOŃSKA 14

 

Poniedziałek 17:45

4-11 latki

brak miejsc

Poniedziałek 18:30

7-15 latki

brak miejsc

Środa 17:00

4-11 latki

brak miejsc

Środa 17:45

4-11 latki

brak miejsc

 

Czwartek 17:45

4-11 latki

brak miejsc

Czwartek 18:30

7-15 latki

brak miejsc

Sobota 11:45

4-6 i 7-15 latki

brak miejsc

 

Materiały do pobrania:

Harmonogram

Program

Regulamin

Karta uczestnika zajęć

Rezerwacja - Szkoła Pływania

Realizacja: MAXIGRAF