Akademia Ruchu "Rafik" - Gdańsk

Obozy letnie

obozy letnie

Poszukiwaczy przygód i fanów aktywnego wypoczynku zapraszamy na nasze obozy i kolonie letnie. Organizujemy je w okolicach Gdańska i w innych miastach Polski (z wyjazdem z Gdańska). W tym roku organizujemy nasze obozy w Łebie w terminie 25.06 – 4.07. 2022

Nasze kolonie i obozy letnie do tej pory liczyły setki uczestników. Dzieci każdego roku chcą wracać do nas z rodzeństwem lub przyjaciółmi, aby przeżyć niezwykłe przygody. Ze względu na tak dużą popularność przyjmujemy już zapisy na obozy letnie 2022. Możemy obiecać, że będą równie ekscytujące jak te, organizowane w latach ubiegłych

fala

Różnego rodzaju obozy letnie

Proponujemy różnego rodzaju obozy letnie:

 • obóz piłkarski dla dzieci i młodzieży,
 • obóz taneczny
 • obóz artystyczny
 • zajęcia plastyczne
 • zajęcia projektowania strojów, makijażu
 • zajęcia fotograficzne
  Zastrzegamy sobie możliwość zmiany programu i zajęć
fala

Aktywny wypoczynek

Obozy i kolonie letnie, które organizujemy przewidują aktywny wypoczynek, a także rozrywki. Wśród nich konkursy fotograficzne, quizy tematyczne, zajęcia manualne, dyskoteki, ogniska, karaoke. Wierzymy, że udane wakacje to takie, które łączą odpoczynek z fantastyczną zabawą. Uczestnicy obozów letnich pozostają pod wspaniałą opieką doświadczonej kadry, która jest zaangażowana w prowadzenie zajęć w kameralnych grupach. Wszystkie nasze kolonie i obozy mają starannie zaplanowany program, są ciekawe, zróżnicowane i bezpieczne.

fala

Materiały do pobrania

karta kwalifikacyjna

fala

Tu będziemy - Łeba OW Ania

Nasze obozy

obóz piłkarski

Obóz piłkarski

fala

Łeba 

25.06-4.07.2022

obóz artystyczny

Obóz artystyczny

fala

Łeba

25.06-4.07.2022

Zgłoszenie - obozy

fala

Najczęściej zadawane pytania

 1. W cenę obozu wchodzą noclegi, wyżywienie, transport, opłata za atrakcje obozowe, pensje wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ubezpieczenie NNW.

 1. Zapewniamy transport autokarowy z Gdańska Przymorze do miejsca docelowego i po zakończonych obozach przywozimy dzieci również autokarem.

Zgłoszenia dziecka dokonujemy poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie internetowej w zakładce „obozy”. Po wysłaniu formularza otrzymują Państwo e-maila zwrotnego z potwierdzeniem i informacjami organizacyjnymi.

 1. W cenie obozu wliczone jest ubezpieczenie NNW oraz całodobowa opieka pielęgniarki.

Zajęcia z nauki pływania i doskonalenia pływania odbywają się raz w tygodniu po 45min, obowiązuje rozliczenie semestralne.

pytajniki