Poszukiwaczy przygód i fanów aktywnego wypoczynku zapraszamy na nasze obozy letnie. Organizujemy je w okolicach Gdańska i w innych miastach Polski (z wyjazdem z Gdańska). W tym roku organizujemy nasze obozy w Łebie

Tu będziemy Łeba OW Ania

Nasze kolonie letnie do tej pory liczyły setki uczestników. Dzieci każdego roku chcą wracać do nas z rodzeństwem lub przyjaciółmi, aby przeżyć niezwykłe przygody. Ze względu na tak dużą popularność przyjmujemy już zapisy na obozy letnie 2021. Możemy obiecać, że będą równie ekscytujące jak te, organizowane w latach ubiegłych.

Proponujemy różnego rodzaju obozy letnie:

 • kolonie piłkarskie dla dzieci i młodzieży,
 • kolonie językowe
 • kolonie artystyczne
  • zajęcia plastyczne
  • zajęcia projektowania strojów, makijażu
  • zajęcia fotograficzne
 • kolonia chillout pełne relaksu i wypoczynku

Obozy i kolonie letnie, które organizujemy przewidują aktywny wypoczynek, a także rozrywki. Wśród nich konkursy fotograficzne, quizy tematyczne, zajęcia manualne, dyskoteki, ogniska, karaoke. Wierzymy, że udane wakacje to takie, które łączą odpoczynek z fantastyczną zabawą. Uczestnicy obozów letnich pozostają pod wspaniałą opieką doświadczonej kadry, która jest zaangażowana w prowadzenie zajęć w kameralnych 10-osobowych grupach. Wszystkie nasze kolonie i obozy mają starannie zaplanowany program, są ciekawe, zróżnicowane i bezpieczne.

Ze względu na duże zainteresowanie naszą ofertą, już od września będzie można zapoznać się z nową bardzo atrakcyjną ofertą na obozy na 2021 rok. Zapraszamy do rezerwacji miejsc na wybranych obozach 2021!

 

 

Materiały do pobrania:

Karta kwalifikacyjna

Karta kwalifikacyjna aktywna (do pobrania)

 

Najczęściej zadawane pytania

 1. Od czego zależą ceny za kolonie letnie?

  W cenę obozu wchodzą noclegi, wyżywienie, transport, opłata za atrakcje obozowe, pensje wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ubezpieczenie NNW.

 2. Jak wygląda transport dzieci na obozy?

  Zapewniamy transport autokarowy z Gdańska Przymorze do miejsca docelowego i po zakończonych obozach przywozimy dzieci również autokarem.

 3. W jaki sposób mogę zapisać swoje dziecko na kolonie letnie?

  Zgłoszenia dziecka dokonujemy poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie internetowej w zakładce „obozy”. Po wysłaniu formularza otrzymują Państwo e-maila zwrotnego z potwierdzeniem i informacjami organizacyjnymi.

 4. Czy w cenie za obóz jest również ubezpieczenie dziecka?

  W cenie obozu wliczone jest ubezpieczenie NNW oraz całodobowa opieka pielęgniarki.

 5. Jak przygotować dziecko do wyjazdu na kolonie?

  Wysyłając dziecko na obóz należy spakować bieliznę osobistą wystarczającą na wszystkie dni pobytu, obuwie na zmianę w tym jedno nieprzemakalne, obuwie sportowe, środki do higieny osobistej, minimum 2 ręczniki, klapki, mydło, osłonę głowy.

Obóz piłkarski

 

Łeba lipiec 2021 Dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat

 Zobacz więcej

Obóz językowy

 

Łeba lipiec 2021 Dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat

 Zobacz więcej

Obóz artystyczny

 

Łeba Lipiec 2021 Dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat

 Zobacz więcej

Obóz chillout

 

Łeba lipiec 2021 Dzieci i młodzież w wieku 12-15 lat

 Zobacz więcej

Formularz - Zgłoszenie - Obozy

Realizacja: MAXIGRAF