Poszukiwaczy przygód i fanów aktywnego wypoczynku zapraszamy na nasze obozy i kolonie letnie. Organizujemy je w okolicach Gdańska i w innych miastach Polski (z wyjazdem z Gdańska). W tym roku organizujemy nasze obozy w Łebie w terminie 25.06 - 4.07. 2022

Tu będziemy Łeba OW Ania

Nasze kolonie i obozy letnie do tej pory liczyły setki uczestników. Dzieci każdego roku chcą wracać do nas z rodzeństwem lub przyjaciółmi, aby przeżyć niezwykłe przygody. Ze względu na tak dużą popularność przyjmujemy już zapisy na obozy letnie 2022. Możemy obiecać, że będą równie ekscytujące jak te, organizowane w latach ubiegłych.

Proponujemy różnego rodzaju obozy letnie:

 • obóz piłkarski dla dzieci i młodzieży,
 • obóz taneczny
 • obóz artystyczny
  • zajęcia plastyczne
  • zajęcia projektowania strojów, makijażu
  • zajęcia fotograficzne

        Zastrzegamy sobie możliwość zmiany programu i zajęć

Obozy i kolonie letnie, które organizujemy przewidują aktywny wypoczynek, a także rozrywki. Wśród nich konkursy fotograficzne, quizy tematyczne, zajęcia manualne, dyskoteki, ogniska, karaoke. Wierzymy, że udane wakacje to takie, które łączą odpoczynek z fantastyczną zabawą. Uczestnicy obozów letnich pozostają pod wspaniałą opieką doświadczonej kadry, która jest zaangażowana w prowadzenie zajęć w kameralnych grupach. Wszystkie nasze kolonie i obozy mają starannie zaplanowany program, są ciekawe, zróżnicowane i bezpieczne.

 

 

Materiały do pobrania:

Karta kwalifikacyjna

 

Obóz piłkarski

 

Łeba 25.06-4.07.2022

 Zobacz więcej

Obóz taneczny

 

Łeba 25.06-4.07.2022

 Zobacz więcej

Obóz artystyczny

 

Łeba 25.06-4.07.2022

 Zobacz więcej

Obóz chillout

 

Łeba 26.06-6.07.2021 już za nami :)

 Zobacz więcej

Formularz - Zgłoszenie - Obozy

Najczęściej zadawane pytania

 1. Od czego zależą ceny za kolonie letnie?

  W cenę obozu wchodzą noclegi, wyżywienie, transport, opłata za atrakcje obozowe, pensje wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ubezpieczenie NNW.

 2. Jak wygląda transport dzieci na obozy?

  Zapewniamy transport autokarowy z Gdańska Przymorze do miejsca docelowego i po zakończonych obozach przywozimy dzieci również autokarem.

 3. W jaki sposób mogę zapisać swoje dziecko na kolonie letnie?

  Zgłoszenia dziecka dokonujemy poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie internetowej w zakładce „obozy”. Po wysłaniu formularza otrzymują Państwo e-maila zwrotnego z potwierdzeniem i informacjami organizacyjnymi.

 4. Czy w cenie za obóz jest również ubezpieczenie dziecka?

  W cenie obozu wliczone jest ubezpieczenie NNW oraz całodobowa opieka pielęgniarki.

 5. Jak przygotować dziecko do wyjazdu na kolonie?

  Wysyłając dziecko na obóz należy spakować bieliznę osobistą wystarczającą na wszystkie dni pobytu, obuwie na zmianę w tym jedno nieprzemakalne, obuwie sportowe, środki do higieny osobistej, minimum 2 ręczniki, klapki, mydło, osłonę głowy.

 

Realizacja: MAXIGRAF